Szkoła Podstawowa nr 2
im. Stefana Czarnieckiego z Oddziałami Integracyjnymi
w Sulejówku
Oddziały przedszkolne Biuletyn informacji publicznej e-Dziennik
Kalendarium wydarzeń
listopad 2018
pon.wt.śr.czw.pt.so.nd. 123456789101112131415161718192021222324252627282930
grudzień 2018
pon.wt.śr.czw.pt.so.nd. 12345678910111213141516171819202122232425262728293031
styczeń 2019
pon.wt.śr.czw.pt.so.nd. 12345678910111213141516171819202122232425262728293031

Nauczyciele

Magdalena Kozioł
dyrektor szkoły, język angielski
Teresa Kozak
wicedyrektor szkoły
Joanna Sobczyk
psycholog
Anna Bartnicka
świetlica, wychowanie do życia w rodzinie
Agnieszka Bemowska
muzyka
Wirginia Borys
świetlica
Marlena Brzezik
język angielski

Wychowawstwo: 8a
Kinga Cisak
pedagog wspomagający
Dorota Dąbek
przyroda
Beata Demianiuk
kształcenie zintegrowane
Michał Deptuła
historia, wiedza o społeczeństwie

Wychowawstwo: 8b
Mariola Domańska
kształcenie zintegrowane
Jadwiga Dunajewska
kształcenie zintegrowane

Wychowawstwo: 1a
Anna Gajewska
wychowanie przedszkolne, świetlica
Barbara Gruczewicz
matematyka

Wychowawstwo: 3bG
Hanna Gwiażdzińska
język polski
Małgorzata Horoszko
kształcenie zintegrowane, plastyka

Wychowawstwo: 2a
Ewa Jabłońska
pedagog wspomagający

Wychowawstwo: 4b
Janusz Janczewski
technika, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

Wychowawstwo: 6b
Joanna Jaworska
bibliotekarz
Grażyna Kłoszewska-Kaczmarek
psycholog
Magdalena Konopka-Woźnica
język angielski

Wychowawstwo: 7a
Anna Kordalewska
matematyka

Wychowawstwo: 3aG
Aleksandra Krawczyk
język polski

Wychowawstwo: 7b
Milena Król
wychowanie przedszkolne
Renata Krzykowska
kształcenie zintegrowane

Wychowawstwo: 3a
Łucja Kurek
logopeda
Magdalena Kuśmider
pedagog wspomagający
Magdalena Lewandowska
język francuski
Tomasz Macios
geografia
Anna Miszto
wychowanie fizyczne, animator sportu
Małgorzata Pachucka
język niemiecki
Zofia Pantoła
biologia, przyroda

Wychowawstwo: 5a
Dagmara Piwowarczyk
chemia, fizyka, matematyka

Wychowawstwo: 5b
Paweł Powierża
religia

Wychowawstwo: 4a
Małgorzata Pyrek-Jarząbek
pedagog szkolny
Anna Pyrzanowska
plastyka
Karolina Ropiak
pedagog wspomagający
Karolina Semeniuk
pedagog wspomagający
Katarzyna Skibińska
socjoterapia
Mariola Stachoń
język polski, historia
Ewa Szewczyk
język polski

Wychowawstwo: 6a
Krystyna Tryc
wychowanie przedszkolne
Roman Urban
gimnastyka korekcyjna
Joanna Waliszewska-Bogdan
pedagog wspomagający
Ewelina Walos
pedagog wspomagający
Agnieszka Wanke
świetlica
Karolina Wasińska
wychowanie przedszkolne
Halina Wesołowska
religia
Paweł Wolski
wychowanie fizyczne, animator sportu
Małgorzata Wyrębek
kształcenie zintegrowane