Szkoła Podstawowa nr 2
im. Stefana Czarnieckiego z Oddziałami Integracyjnymi
w Sulejówku
Oddziały przedszkolne Biuletyn informacji publicznej e-Dziennik
Kalendarium wydarzeń
lipiec 2021
pon.wt.śr.czw.pt.so.nd. 12345678910111213141516171819202122232425262728293031
sierpień 2021
pon.wt.śr.czw.pt.so.nd. 12345678910111213141516171819202122232425262728293031
wrzesień 2021
pon.wt.śr.czw.pt.so.nd. 123456789101112131415161718192021222324252627282930

Nauczyciele

Magdalena Sawicka
dyrektor szkoły, język angielski
Teresa Kozak
wicedyrektor szkoły
Joanna Sobczyk
psycholog
Anna Bartnicka
świetlica, wychowanie do życia w rodzinie
Agnieszka Bemowska
muzyka
Emilia Chmielewska
język angielski
Kinga Cisak
pedagog wspomagający
Dorota Dąbek
przyroda
Beata Demianiuk
kształcenie zintegrowane
Michał Deptuła
historia, wiedza o społeczeństwie

Wychowawstwo: 5a
Mariola Domańska
kształcenie zintegrowane
Jadwiga Dunajewska
kształcenie zintegrowane

Wychowawstwo: 1a
Barbara Gruczewicz
matematyka
Małgorzata Horoszko
kształcenie zintegrowane, plastyka

Wychowawstwo: 2a
Ewa Jabłońska
pedagog wspomagający

Wychowawstwo: 6b
Janusz Janczewski
technika, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

Wychowawstwo: 8b
Joanna Jaworska
bibliotekarz
Anna Jurczak
pedagog wspomagający
Grażyna Kłoszewska-Kaczmarek
psycholog
Aneta Koleśnik
wychowanie przedszkolne
Magdalena Konopka-Woźnica
język angielski
Edyta Korczewska
wychowanie przedszkolne
Anna Kordalewska
matematyka

Wychowawstwo: 4a
Aleksandra Krawczyk
język polski
Milena Król
wychowanie przedszkolne
Renata Krzykowska
kształcenie zintegrowane

Wychowawstwo: 3a
Łucja Kurek
logopeda
Magda Kurowska
wychowanie przedszkolne
Magdalena Kuśmider
pedagog wspomagający
Anna Miszto
wychowanie fizyczne, animator sportu
Małgorzata Pachucka
język niemiecki
Zofia Pantoła
biologia, przyroda

Wychowawstwo: 7a
Magdalena Pepel
wychowanie przedszkolne
Elżbieta Pieńkowska
pedagog wspomagający
Katarzyna Piwnicka
język francuski, język angielski
Dagmara Piwowarczyk
fizyka, matematyka

Wychowawstwo: 7b
Paweł Powierża
religia, informatyka

Wychowawstwo: 6a
Justyna Rogacka
nauczyciel terapeuta
Karolina Semeniuk
pedagog wspomagający
Katarzyna Skibińska
socjoterapia
Ewa Szewczyk
język polski

Wychowawstwo: 8a
Krystyna Tryc
wychowanie przedszkolne
Joanna Waliszewska-Bogdan
pedagog wspomagający
Ewelina Walos
pedagog wspomagający
Agnieszka Wanke
świetlica, pedagog szkolny
Halina Wesołowska
religia
Magdalena Wojtecka
język angielski
Paweł Wolski
wychowanie fizyczne, animator sportu
Małgorzata Wyrębek
kształcenie zintegrowane