Szkoła Podstawowa nr 2
im. Stefana Czarnieckiego z Oddziałami Integracyjnymi
w Sulejówku
Oddziały przedszkolne Biuletyn informacji publicznej e-Dziennik
Kalendarium wydarzeń
wrzesień 2018
pon.wt.śr.czw.pt.so.nd. 123456789101112131415161718192021222324252627282930
październik 2018
pon.wt.śr.czw.pt.so.nd.12345678910111213141516171819202122232425262728293031
listopad 2018
pon.wt.śr.czw.pt.so.nd. 123456789101112131415161718192021222324252627282930

Nauczyciele

Magdalena Kozioł
dyrektor szkoły, język angielski
Teresa Kozak
wicedyrektor szkoły
Joanna Sobczyk
psycholog
Anna Bartnicka
świetlica, wychowanie do życia w rodzinie
Agnieszka Bemowska
muzyka
Wirginia Borys
świetlica
Marlena Brzezik
język angielski

Wychowawstwo: 8a
Kinga Cisak
pedagog wspomagający
Dorota Dąbek
przyroda
Beata Demianiuk
kształcenie zintegrowane
Michał Deptuła
historia, wiedza o społeczeństwie

Wychowawstwo: 8b
Mariola Domańska
kształcenie zintegrowane
Jadwiga Dunajewska
kształcenie zintegrowane

Wychowawstwo: 1a
Anna Gajewska
wychowanie przedszkolne, świetlica
Barbara Gruczewicz
matematyka

Wychowawstwo: 3bG
Hanna Gwiażdzińska
język polski
Małgorzata Horoszko
kształcenie zintegrowane, plastyka

Wychowawstwo: 2a
Ewa Jabłońska
pedagog wspomagający

Wychowawstwo: 4b
Janusz Janczewski
technika, informatyka, edukacja dla bezpieczeństwa

Wychowawstwo: 6b
Beata Jarzębska
pedagog wspomagający
Joanna Jaworska
bibliotekarz
Grażyna Kłoszewska-Kaczmarek
psycholog
Agnieszka Kołakowska
psycholog
Magdalena Konopka-Woźnica
język angielski

Wychowawstwo: 7a
Anna Kordalewska
matematyka

Wychowawstwo: 3aG
Aleksandra Krawczyk
język polski

Wychowawstwo: 7b
Milena Król
wychowanie przedszkolne
Renata Krzykowska
kształcenie zintegrowane

Wychowawstwo: 3a
Łucja Kurek
logopeda
Magdalena Kuśmider
pedagog wspomagający
Magdalena Lewandowska
język francuski
Agnieszka Łapińska
pedagog wspomagający
Tomasz Macios
geografia
Anna Miszto
wychowanie fizyczne, animator sportu
Małgorzata Pachucka
język niemiecki
Zofia Pantoła
biologia, przyroda

Wychowawstwo: 5a
Dagmara Piwowarczyk
chemia, fizyka, matematyka

Wychowawstwo: 5b
Paweł Powierża
religia

Wychowawstwo: 4a
Małgorzata Pyrek-Jarząbek
pedagog szkolny
Anna Pyrzanowska
plastyka
Karolina Ropiak
pedagog wspomagający
Karolina Semeniuk
pedagog wspomagający
Katarzyna Skibińska
socjoterapia
Mariola Stachoń
język polski, historia
Ewa Szewczyk
język polski

Wychowawstwo: 6a
Krystyna Tryc
wychowanie przedszkolne
Roman Urban
gimnastyka korekcyjna
Agnieszka Uścinowicz-Luśnia
język angielski
Joanna Waliszewska-Bogdan
pedagog wspomagający
Ewelina Walos
pedagog wspomagający
Agnieszka Wanke
świetlica
Karolina Wasińska
wychowanie przedszkolne
Halina Wesołowska
religia
Paweł Wolski
wychowanie fizyczne, animator sportu
Małgorzata Wyrębek
kształcenie zintegrowane