Szkoła Podstawowa nr 2
im. Stefana Czarnieckiego z Oddziałami Integracyjnymi
w Sulejówku
Oddziały przedszkolne Biuletyn informacji publicznej e-Dziennik
Kalendarium wydarzeń
listopad 2018
pon.wt.śr.czw.pt.so.nd. 123456789101112131415161718192021222324252627282930
grudzień 2018
pon.wt.śr.czw.pt.so.nd. 12345678910111213141516171819202122232425262728293031
styczeń 2019
pon.wt.śr.czw.pt.so.nd. 12345678910111213141516171819202122232425262728293031

Plan lekcji

wybierz klasę:
klasa: 1a, wychowawca: Jadwiga Dunajewska
czwartek1800 - 845
2855 - 940
3950 - 1035
41045 - 1130
51140 - 1225Edukacja wczesnoszkolna2
61245 - 1330Wychowanie fizycznes.g
71345 - 1430Edukacja wczesnoszkolna2
81435 - 1520Religia2
91525 - 1610Edukacja wczesnoszkolna2
101615 - 1700
klasa: 2a, wychowawca: Małgorzata Horoszko
czwartek1800 - 845Edukacja wczesnoszkolna2
2855 - 940Edukacja wczesnoszkolna2
3950 - 1035Wychowanie fizyczne s.g
41045 - 1130Religia2
51140 - 1225
61245 - 1330
71345 - 1430
81435 - 1520
91525 - 1610
101615 - 1700
klasa: 3a, wychowawca: Renata Krzykowska
czwartek1800 - 845
2855 - 940
3950 - 1035
41045 - 1130
51140 - 1225Religia6
61245 - 1330Język angielski 6
71345 - 1430Edukacja wczesnoszkolna6
81435 - 1520Edukacja wczesnoszkolna6
91525 - 1610Edukacja wczesnoszkolna6
101615 - 1700
klasa: 4a, wychowawca: Paweł Powierża
czwartek1800 - 845
2855 - 940
3950 - 1035
41045 - 1130
51140 - 1225
61245 - 1330Matematyka10
71345 - 1430Przyroda10
81435 - 1520Wychowanie fizycznes.g
91525 - 1610Język polski12
101615 - 1700
klasa: 4b, wychowawca: Ewa Jabłońska
czwartek1800 - 845
2855 - 940
3950 - 1035Informatyka / Język angielski16/4
41045 - 1130Język polski8
51140 - 1225Matematyka 10
61245 - 1330Przyroda 8
71345 - 1430Religia 8
81435 - 1520Wychowanie fizycznes.g
91525 - 1610
101615 - 1700
klasa: 5a, wychowawca: Zofia Pantoła
czwartek1800 - 845
2855 - 940Religia8
3950 - 1035Matematyka9
41045 - 1130Wychowanie fizycznes.g.
51140 - 1225Godzina wychowawcza7
61245 - 1330J. Polski11
71345 - 1430Biologia12
81435 - 1520J. Angielski10
91525 - 1610
101615 - 1700
klasa: 5b, wychowawca: Dagmara Piwowarczyk
czwartek1800 - 845
2855 - 940
3950 - 1035Biologia2
41045 - 1130Wychowanie fizycznes.g.
51140 - 1225Matematyka12
61245 - 1330Język polski16
71345 - 1430Język angielski15
81435 - 1520
91525 - 1610
101615 - 1700
klasa: 6a, wychowawca: Ewa Szewczyk
czwartek1800 - 845
2855 - 940Matematyka12
3950 - 1035Historia 7
41045 - 1130Przyroda 12
51140 - 1225J. Angielski9
61245 - 1330WF
71345 - 1430J. Polski 11
81435 - 1520Plastyka 4
91525 - 1610
101615 - 1700
klasa: 6b, wychowawca: Janusz Janczewski
czwartek1800 - 845Informatyka7
2855 - 940Przyroda10
3950 - 1035Technikast.
41045 - 1130J. Polski6
51140 - 1225Matematyka4
61245 - 1330WF
71345 - 1430
81435 - 1520
91525 - 1610
101615 - 1700
klasa: 7a, wychowawca: Magdalena Konopka-Woźnica
czwartek1800 - 845J.Fr./J.Niem8/6
2855 - 940Geografia6
3950 - 1035Matematyka4
41045 - 1130Historia7
51140 - 1225Religia8
61245 - 1330Biologia12
71345 - 1430Plastyka16
81435 - 1520
91525 - 1610
101615 - 1700
klasa: 7b, wychowawca: Aleksandra Krawczyk
czwartek1800 - 845J.Niem./J.Fr6/8
2855 - 940Matematyka4
3950 - 1035Fizyka 12
41045 - 1130Geografia 15
51140 - 1225J. Polski 15
61245 - 1330Plastyka 9
71345 - 1430WF
81435 - 1520Informatyka/J.Ang. 8/4
91525 - 1610
101615 - 1700
klasa: 8a, wychowawca: Marlena Brzezik
czwartek1800 - 845Matematyka10
2855 - 940Chemia 11
3950 - 1035J.Niem. / J. Fr.16/6
41045 - 1130Fizyka 11
51140 - 1225WF
61245 - 1330J.Angielski4
71345 - 1430J. Polski 9
81435 - 1520Biologia 12
91525 - 1610
101615 - 1700
klasa: 8b, wychowawca: Michał Deptuła
czwartek1800 - 845
2855 - 940Godzina wychowawcza 15
3950 - 1035J.Fr. / J.Niem. 6/16
41045 - 1130Religia 4
51140 - 1225WF
61245 - 1330Matematyka15
71345 - 1430Historia st.
81435 - 1520J. Polski 9
91525 - 1610Informatyka7
101615 - 1700
klasa: 3a gimnazjum, wychowawca: Anna Kordalewska
czwartek1800 - 845J. Polski9
2855 - 940Religia16
3950 - 1035Geografia8
41045 - 1130Matematyka10
51140 - 1225Technika16
61245 - 1330EDB 2
71345 - 1430WF
81435 - 1520Historia11
91525 - 1610
101615 - 1700
klasa: 3b gimnazjum, wychowawca: Barbara Gruczewicz
czwartek1800 - 845J.Ang / - 16/-
2855 - 940J.Fr./J.Niem.7/9
3950 - 1035J. Polski 11
41045 - 1130Matematyka9
51140 - 1225Historia 11
61245 - 1330WOS 7
71345 - 1430WF
81435 - 1520Inform. / J.Ang 8/
91525 - 1610
101615 - 1700